DİJİTAL PAZARLAMA

"Stratejik Dijital Pazarlama, Markanızı Zirveye Taşıyor!"

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, ürün ve hizmetlerinizi çevrimiçi platformlarda tanıtmak, pazarlamak ve satmak için kullanılan bir strateji ve yöntemler bütünüdür. Geleneksel pazarlama yöntemlerinin aksine, dijital pazarlama, internet, mobil cihazlar, sosyal medya ve diğer dijital kanalları kullanarak potansiyel müşterilere ulaşmayı amaçlar.

Cappa Bilişim, ihtiyaç duyduğunuz Dijital Pazarlama faaliyetlerinizde bilgi ve birikimi ile yanınızda yer alır. Dijital Pazarlama Hizmetlerimizin başlangıcı işletmenizin bir web sitesine sahip olmasıdır. Ardından, web sitenizin arama motorlarında daha görünür olması için SEO (arama motorları optimizasyonu) stratejileri geliştirilir. Markanızı tanıtmak, etkileşim kurmak ve hedef kitlenizle bağlantı kurmak için işletmeniz için uygun olan sosyal medya platformlarına odaklanıp düzenli içerik paylaşımları sağlanır.

Müşteri veri tabanınızla ilişkilerinizi sürdürmek ve yeni müşterilere ulaşmak için e-posta pazarlaması yapılabilir. Değerli ve ilgi çekici içeriklerle (blog yazıları, videolar, infografikler) potansiyel müşterilerinizi bilgilendiririz. SEM (Search Engine Marketing) ve PPC (Pay-Per-Click) metodolojileri yardımıyla belirli anahtar kelimelerle ilişkilendirilmiş Google Ads reklamları oluşturarak, hedef kitlenize daha hızlı bir şekilde ulaşım sağlarız.

Dijital Pazarlama Nasıl Yapılır ?1. Öncelikle, dijital pazarlama stratejinizin hedeflerini belirleriz.

2. Hedef kitlenin demografik özelliklerine bağlı olarak internet araştırmalarımızı yaparak anahtar kelimeleri, potansiyelleri, bölgeleri vb. belirleyerek reklam kanallarını (Facebook, Instagram, Google Ads, LinkedIn) ve reklam bütçesini oluştururuz.

3. Seçilen kanallar için İçerik üretimi, reklam kampanyaları, sosyal medya etkileşimi gibi unsurları içeren kapsamlı bir strateji oluştururuz.

4. Kampanyalarımızın performansını düzenli olarak izler ve analiz ederiz.

5. Bu analizlere bağlı olarak gereken strateji ve aksiyon değişiklikleri ile süreci sürekli iyileştiririz.